Medewerkers

Gabbi Mesters
Directeur

Dagen aanwezig:
Email: gabbi@vscd.nl
Telefoonnummer: +31 20 792 0299

Kim Hulscher
Juridisch beleidsmedewerker

Dagen aanwezig: ma di wo do
Email: kim@vscd.nl
Telefoonnummer: +31 20 792 0299

Jackie van der Vlis
Beleidsmedewerker Prijzen

Dagen aanwezig: flexibel
Email: jackie@vscd.nl
Telefoonnummer: 06-17406222

Mirthe van Merwijk
Bureau coördinator

Dagen aanwezig: ma di wo do vr flexibel
Email: mirthe@vscd.nl
Telefoonnummer: +31 20 792 0299

Dorinde van Helden
Communicatieadviseur

Dagen aanwezig: ma di do vr flexibel
Email: dorinde@vscd.nl
Telefoonnummer: +31 20 792 0299

Esther den Breejen
Communicatieadviseur a.i.

Dagen aanwezig: di do
Email: esther@vscd.nl
Telefoonnummer: +31 20 792 0299

Siau-Ping Dorenbos
Beleidsmedewerker Public Affairs

Dagen aanwezig: ma di do vr
Email: beleid@vscd.nl
Telefoonnummer: +31 20 792 0299